שם הכותב: תאריך: 16 יוני 2013
22989956
מינויי בוגרים: ברכות לישראל גודל וליוסי דורי

אתר Bizi מברך את בוגר בית הספר למנהל עסקים, ישראל גודל, על מינויו כמנהל פעילות ניהול הקמפיינים ושיווק ממוקד לקוח באקטיביו (Actiview), המתמחה בהטמעה וייעוץ בתחומי ה-BI.

במסגרת תפקידו ינהל גודל את פעילויות הייעוץ ומיקור החוץ של אקטיביו בתחום ניהול הקמפיינים, ואת פעילות האינטגרציה לפתרונות Unica של יבמ (IBM) ו-Marketing Automation של סאס (SAS).

קודם לתפקידו הנוכחי שימש גודל במשך כחמש שנים כבעלים ומנכ"ל חברת הבינה העסקית B.I. Insight, שמיזגה את פעילותה מוקדם יותר השנה באקטיביו. גודל הוא בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במערכות מידע ומימון מהמכללה למינהל.

ברכות מגיעות גם ליוסי דורי, בוגר תואר ראשון ושני במנהל עסקים עם התמחות במימון במכללה למנהל, על מינוי לתפקיד מנהל הנוסטרו של כלל ביטוח במקומו של שי גרוס.

דורי החל דרכו ב'כלל' לפני 12 שנים. בשנתיים האחרונות ניהל את תחום המחלקות המקצועיות לרבות חו"ל ואשראי, ב- 5 השנים שלפני כן ניהל את ההשקעות של מיטבית עתודות – קרן הפנסיה המובילה של כלל. במסגרת תפקידו החדש ינהל במסגרת תפקידו החדש ינהל סך של כ 30 מיליארד ש"ח. בנוסף לניהול נכסי הנוסטרו ינהל את מחלקת חו"ל והמט"ח (גזברות השקעות).

 

שייך לנושאים: חדשות, מינויים, מקודמים