שם הכותב: המסלול האקדמי המכללה למינהל תאריך: 15 דצמבר 2014

"המנטורים" רן גוראון, משנה למנכ"ל בזק; מארק און, מנכ"ל גט טקסי וענת סגל, מנכ"ל קסניה נפגשו בערב הפתיחה של החממה היזמית

ביום חמישי האחרון נורתה יריית הפתיחה של החממה היזמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. באירוע נכחו המנטורים המלווים את הסטודנטים הפועלים במסגרת החממה. בין המנטורים: רן גוראון משנה למנכ"ל בזק וסמנכ"ל השיווק; מארק און, מנכ"ל גט טקסי; יוסי טורכספא, לשעבר מנהל בחממות הטכנולוגיות של המדען; ענת סגל, מנכל"ית קסניה; מיקי בלומנטל, שותף מנהל במשרד רו"ח פאהן רנה; מיכל מיכאלי, מייסדת אווה נצ'רס, ניב קורח מאווה ונצ'רס והיזם הסדרתי חמי וינגרטן.

פתיחת מרכז היזמות 2014. צילום עידן גרוס (1)

במהלך האירוע פגשו המנטורים לראשונה את הסטודנטים של חממת היזמות, אותם הם יחנכו במהלך השנה הקרובה ויסייעו להם לפתח את מיזמיהם. פרופ' דפנה קריב, מנהלת המחלקה לאסטרטגיה ויזמות וראש מרכז היזמות במסלול האקדמי המכללה למינהל אמרה בפתח האירוע: "אני גאה לפתוח עוד שנה בחממת היזמות של המכללה למינהל ושמחה לקשר בין מנכ"לים בכירים בתעשייה וסטודנטים יזמים בתחילת דרכם. במהלך השנים האחרונות נולדו כאן מיזמים מובילים ואני סמוכה ובטוחה שכך יהיה גם השנה".

זו השנה החמישית בה פועל מרכז היזמות של המכללה, אשר "הנביט" בשנים האחרונות כמה מיזמים מצליחים כגון re:charge, המציע עמדת טעינה חופשית לסמרטפון או לטאבלט המבוססת על אנרגיה סולארית; וכן,"paybox" המעניק פתרון לתהליך הגזברות "המסורתי" ומציע אפליקציה לתשלום קבוצתי דרך הנייד.

שייך לנושאים: חדשות, כנסים ואירועים