שם הכותב: תאריך: 09 יוני 2013

הנפקת Alkobra Ltd: ד"ר ירון דניאלי מצלצל בפעמון הנאסד"ק

חבר הסגל האקדמי בבית הספר למנהל עסקים, ד"ר ירון דניאלי, אשר הוביל את פיתוחה של תכנית המוסמך הביו רפואית בבית ספרנו ביחד עם פרופ' אבי קרסיק וניהל אותה בשנתיים הראשונות לקיומה, הנפיק בנאסד"ק את החברה שבראשה הוא עומד, Alkobra Ltd, אשר עוסקת בפיתוחה של תרופה חדשנית לטיפול בהפרעת קשב. בתמונה שלהלן ניתן לראות את ירון במטה בורסת הנאסד"ק בניו-יורק בטקס צלצול הפעמון הפותח את המסחר.

  דניאלי

בנימה אישית אוסיף שכמי שחוקר קשב ולמידה מעל 20 שנה אני נפעם ונרגש מהאפשרות שהצלחתה המחקרית של החברה בהובלתו של ירון תביא לשוק התרופות פתרונות חדשניים שאינם מתבססים על חומרים סטימולנטיים כגון ריטלין למיליוני אנשים בעולם המתמודדים עם הפרעות קשב. מי מאתנו שנכח לפני כשנתיים בסמינר הסגל שירון העביר בבית הספר זוכר בוודאי שזו הייתה אחת הפעמים היחידות שהעברנו את ההרצאה לכיתת לימוד רגילה עקב היעדר מקום מספיק בחדר הסמינרים. האם אין זו המחשה לחוכמת ההמונים?

mo_0606132[1]

 

בשמי ובשם סגל בית הספר למנהל עסקים אני שולח לך, ירון, איחולים וברכות להצלחה המסחררת. אין מילים לבטא את ההתרגשות והגאווה לראות אותך על בימת המסחר עם השלט “ADHD NASDAQ”. כותרת טובה מכך לא ניתן היה לבחור לזירת המסחר המרתקת של הבורסה הזו.

  ברכות חמות מכולנו,

 פרופ' אורן קפלן, פסיכולוג קליני,

דיקאן בית הספר למנהל עסקים.


 

 מתוך אתר האינטרנט של בורסת הנאסד"ק:

Alcobra Ltd. Rings The NASDAQ Stock Market Opening Bell

Alcobra Ltd. [ADHD], an emerging biopharmaceutical company primarily focused on the development and commercialization of a proprietary drug, MG01CI, to treat Attention Deficit Hyperactivity Disorder, will visit the NASDAQ MarketSite in Times Square to celebrate its recent initial public offering (IPO), which occurred on May 22 on The NASDAQ Stock Market.
In honor of the occasion, Yaron Daniely, CEO will ring the Opening Bell.
Alcobra Ltd. is an emerging biopharmaceutical company primarily focused on the development and commercialization of a proprietary drug, MG01CI, to treat Attention Deficit Hyperactivity Disorder. MG01CI has completed Phase II studies to treat Attention Deficit Hyperactivity Disorder. The company was founded in 2008 and is headquartered in Tel Aviv, Israel.