שם הכותב: תאריך: 10 מרץ 2013

מינויים חדשים בבית הספר

להלן רשימת המינויים החדשים החל מ-1 בפברואר 2013:

  • ד"ר אבי מסיקה מונה למנהל האקדמי של תכנית ה-MBA המתמחה בניהול חברות טכנולוגיה. ד"ר יוסי רענן, ותיק המנהלים האקדמיים של בית הספר למנהל עסקים, יסיים את תפקידו באוקטובר, וימונה למרכז פיתוח טכנולוגיות וסביבות למידה מתוקשבות בביה"ס. בהצלחה לאבי ויוסי בתפקידיהם החדשים ותודה ליוסי על שנות ההשקעה והפיתוח בתוכנית.
  • רו"ח, עו"ד אלי אור מונה לתפקיד סגן ראש המחלקה לחשבונאות. בהצלחה אלי!
  • גילה אורן מונתה למנהלת המחלקה לשיווק ופרסום, ומחליפה את פרופסור אביחי שוב עמי. בהצלחה לגילה ותודה לאביחי שמסיים תפקיד זה בפעם השלישית בהיסטורית בית הספר!
  • ד"ר גילה קינן תסיים את תפקידה כסגנית דיקאן לענייני סטודנטים. תודה לגילה על פעילותה למען הסטודנטים בשנים האחרונות. זהו אחד מהתפקידים העמוסים והחשובים ביותר בבית הספר, וגילה השקיעה מעצמה במסירות לתפקיד זה במשך השנים האחרונות.
  • עומס הפעילות והממשקים מול הסטודנטים הולך וגובר, ולכן הוחלט בהנהלת בית הספר לפעול בתחום זה באופן שונה מהעבר. שני חברי הנהלת ביה"ס ייקחו תפקידי פיקוח וערעור – ד"ר מאיר קוגמן על משמעת, מצטיינים ועניינים מיוחדים, פרופ' טל שביט על עניינים אקדמיים וועדות הדחה. בתפקיד "השטח" תפעל מירב מלצמן שמונתה לתפקיד "ממונה על ענייני סטודנטים". אנו מאחלים למירב מלצמן הצלחה בתפקידה החדש!
  • דוד שטרית מסיים את תפקידו כראש תכנית לימודי הערב בשיווק וטכנולוגיות עסקיות. דוד השקיע רבות בפיתוח התוכנית וניהולה מאז הקמתה, ותודתנו העמוקה נתונה לו על כך. בשנה"ל הקרובה לא תיפתח תכנית הערב בשיווק והטיפול בסטודנטים הנוכחיים יתבצע באחריות המחלקה לטכנולוגיות עסקיות.
  • פרופ' יעקב ובר מונה לתפקיד ראש יחידת המחקר של בית הספר למנהל עסקים. עד אוקטובר יעבוד במשותף עם פרופ' יהושוע צאל שיסיים אז את תפקידו. בנוסף מונה פרופ' ובר על קשרי חוץ בינלאומיים. תודה ליהושוע על תרומתו רבת השנים ליחידת המחקר ובהצלחה ליעקב בתפקידיו החדשים!