שם הכותב: רוני תאריך: 08 אוגוסט 2013

מלגה לתואר MBA בייעוץ וניהול משאבי אנוש

תוכנית ה- MBA בייעוץ וניהול משאבי אנוש של בית הספר למינהל עסקים, המסלול האקדמי המכללה למינהל, מחפשת מלגאים- האם אתם מתאימים?

אם את/ה

א. סטודנט/סטודנטית שסיימ/ה תואר ראשון בהצטיינות.

ב. סטודנט/סטודנטית מצטיין/מצטיינת הנמצא/ת בתחילת הלימודים לתואר MBA או בעל/ת יתרת לימודים של שנה אחת לפחות.

וגם

א. רוצה להיות מעורב/ת ולייזום כנסים מקצועיים בעולמות התוכן של משאבי אנוש.

ב. רוצה לייצר קשרים חברתיים ומקצועיים בתחום.

ג. רוצה לבנות את הזהות המקצועית שלך תוך כדי התואר.

אז המקום שלך אתנו.

קהילת HR – מובילים את המשאב האנושי (קישור לדף פייסבוק) הוקמה בשנת 2008 מתוך חזון של העמקת הקשר המקצועי בין בוגרי תוכנית ה- MBA- התמחות בייעוץ וניהול משאבי אנוש (קישור לדף המחלקה) ומטרה להעניק לבוגרים את הידע והכלים שיאפשרו להם להיות אנשי מקצוע מובילים בתחומם.

בכל שנה מתקיימים מספר מפגשי קהילה שמטרתם להביא ידע, ניסיון, פרספקטיבות חדשות, ליצור קשרים, לפתח הזדמנויות ולהכיר את אנשי המקצוע בשטח ובאקדמיה.

מטרות הקהילה:
Innovative Knowledge: עדכון מתמיד בשינויים ומגמות מקצועיות בתחומי העיסוק והעניין של אנשי הקהילה- הדרכה ולמידה, ייעוץ ארגוני וניהול משאבי אנוש.
: Common Practices as Best Practices ריכוז והפצת ידע מקצועי הנסמך על ניסיונם המקצועי של חברי הקהילה המתמחים בתחומים השונים. שיתוף בתהליכי עבודה וכלים בין חברי הקהילה על מנת ליצור בסיס ידע מעשי-מקצועי רחב שיעשיר את ארגז הכלים היישומי של כל אחד מחברי הקהילה
Professional Leadership: יצירת קהילת ידע מקצועית ומובילה, שמעשירה את חבריה כל העת, גם לאחר סיום הלימודים האקדמיים. העשרה והתעדכנות מתמדת המעצימה כל אחד מחברי הקהילה ומייצרת שדרת מנהיגים מקצועיים.
: Networkingהובלת תהליך דינאמי ומתפתח שיסייע לכל אחד ואחת מחברי הקהילה בהשגת יעדיהם האישיים והמקצועיים וזאת באמצעות רישות עסקי, מקצועי וחברתי שיהווה פלטפורמה מקצועית לבניית הקריירה של כל אחד מהחברים בקהילה

צוות "מובילי הקהילה", בוגרים וסטודנטים, לוקחים חלק פעיל ומרכזי בפעילויות הקהילה, בפיתוח העשיה ותורמים מניסיונם המקצועי להעשרה הדדית.

אז המקום שלך אתנו.
זה הזמן להצטרף למובילי קהילת משאבי אנוש.

לתנאי המלגה ופרטים נוספים >>> http://www.publicators.com/app/dbrowse.asp?id=561596472_17833136&action=)

למידע נוסף: רוני עובדיה, בוגרת התכנית ומרכזת פעילות הקהילה, בטלפון: 050-5797516,