שם הכותב: המסלול האקדמי המכללה למינהל תאריך: 11 פברואר 2015

מרכז היזמות קיים לילה לבן של פעילויות, סיעור מוחות ועבודה על המיזמים

מרכז היזמות של המסלול האקדמי המכללה למינהל קיים לילה לבן של פעילויות, סיעור מוחות ועבודה על המיזמים. במהלך הלילה הציגו הסטודנטים את המיזמים שלהם, אכלו ארוחת ערב שכללה אוכל "יזמי" והתכנסו לשולחנות עגולים עם מנטורים בכירים במשק הישראלי. בין המנטורים שהגיעו לאירוע נכחו: חמי וינגרטן, מיקי בלומנטל, אודליה אוחיון, יורם הלוי, עמירה דותן, יוסי טורכספא, יינון לנדנברג וניב קורח.

במהלך הלילה קיבלו הסטודנטים השראה מבוגרים מצליחים שמיזמיהם הונבטו במרכז היזמות של המכללה בשנים קודמות כמו: "paybox" המעניק פתרון לתהליך הגזברות "המסורתי" ומציע אפליקציה לתשלום קבוצתי דרך הנייד: קובעים סכום נדרש ומזמינים חברים, כל משתמש מבצע תשלום ובסוף התהליך מנהל הקבוצה מושך את הכספים.

לקראת הבוקר, ביצעו הסטודנטים שיחת סקייפ עם בכירים מאוניברסיטת HEC ממונטריאול ומאוניברסיטת AU מוושינגטון וכן עם יזם בולט מסינגפור, הציגו להם את המיזמים שלהם, קיבלו פידבק ובחנו את הפוטנציאל לשווקים הללו.

זו השנה הרביעית לפעילות מרכז היזמות של המכללה למינהל, בהובלתה של  מומחית בינל' ליזמות,  פרופ' דפנה קריב. מרכז היזמות מאפשר לכל סטודנט שרוצה לגעת ביזמות ולפתח מיזם, לעשות זאת – דרך חשיבה, פיתוח ובניית מיזמים, וזאת תוך ליווי של מנטורים בכירים במשק הישראלי, אשר מסייעים לסטודנטים לפתח את מיזמיהם לאורך כל  שלביהם.

לילה לבן 2015 לילה לבן 2015_1 לילה לבן 2015_3 לילה לבן_2015_2 לילה לבן_2015_4