שם הכותב: המסלול האקדמי המכללה למינהל תאריך: 01 פברואר 2015

סטודנטים מחממת היזמות של המסלול האקדמי המכללה למינהל השתתפו בפאנל מימון

סטודנטים מחממת היזמות של המסלול האקדמי המכללה למינהל השתתפו בפאנל מימון במסגרתו הם הציגו מיזמים וקיבלו פידבקים והמלצות להמשך דרכם מחבר הפאנליסטים שכלל את פרופ' דן אלנתן, המחלקה לחשבונאות, בית הספר למינהל עסקים, המסלול האקדמי המכללה למינהל; דוראל בליץ, מנהל חדשנות אגף האסטרטגיה בבנק לאומי; אריק ברון, דירקטור בפירמת רו"ח דלוייט וחיים קופנס שותף ו- CTO בקרן הון סיכון JVP Media Labs.

בין המיזמים שהוצגו באירוע:

BUDDY

מיזם של הסטודנטית דנה פליישר. אפליקציית באדי נועדה לחיפוש חברה בנסיעות עסקים. האפליקציה תסרוק את כל מי שנמצא באזור ומחפש חברה. כאשר ניתן לקטלג את החיפוש לפי אזור גיאוגרפי, סוג הבילוי המבוקש ועוד.

ZipEat

מיזם  של הסטודנטים יונתן בן חיים ושלי קראוטהמר. מדובר על שקית קשירה קומפקטית, נוחה ויעילה לאחסון ונשיאה של מזון. שווקי היעד של המוצר הם המשתמשים הביתיים ואנשים בדרכים.

Bonanza

מיזם של הסטודנטים מתן ארווס ואופיר רפאל. מדובר על מיזם המתאים לתייר חופשה אישית המותאמת לצרכים ולסגנונות הבילוי של המשתמש, ככה שלא יפספס את האתרים ה"חמים" ביעד אליו הוא הגיע. פלח השוק אליו הם מכוונים הם אנשי עסקים ואנשים היוצאים לחופשה.

Mini-Money

מיזם של הסטודנטיות סימה טיקובסקי וקארין קייזר. משחק חינוך פיננסי לילדים, הנועד לחנך אותם לחסוך ולנהל כסף. המשחק מותאם לילדים בגילאי 7-12, כאשר הם יכולים לשחק בו באופן עצמאי ללא תלות מבוגר.

Qwack!

מיזם של הסטודנטים לירן רוזן, אלון סלע וגידו סנדרוביץ. מדובר על אפליקציה שתסייע לנהגים להשאר ערים בדרכים בעזרת שיחה עם נהגים רנדומאליים אחרים. האפליקצייה הינה אנונימית, רנדומאלית ומבוססת על קול, כך שאם הנהג מעוניין לעבור לשיחה עם מישהו אחר הוא יכול לעשות זאת על ידי אמירת המילה "קוואק".

טמיר טרטמן מציג_ב חממה היזמית סטודנט ב_חממה היזמית באירוע מציג