שם הכותב: תאריך: 30 יוני 2013

סמינר "ייזום עסקים" בתואר השני: שיעור סיכום

 

 

ביום שישי, 5.7.13 יתקיים שיעור אחרון לסיכום סמינר "ייזום עסקים" במסגרת לימודי מוסמך במנהל עסקים בראשה של פרופ' תמר אלמור. השיעור יתקיים בין השעות 9:00 – 12:00 באולם 130 בניין ב' קמפוס ראשל"צ.

 "ייזום עסקים" הינו סמינר יישומי, המאפשר לסטודנטים להתנסות בתהליך יזמי ובעבודת ליווי של יזמים וחברות בתחומי ההיי-טק, הזקוקים לתוכנית עסקית אמיתית לצורכי גיוס הון.
במסגרת הסמינר נכתבו בהצלחה עשרות תוכניות עסקיות בשנים האחרונות כאשר רובן תרמו משמעותית להתפתחות העסקית של המיזמים וחלקן היוו בסיס לגיוס הון מוצלח.

 חברי הפאנל הם:

יובל בן הרוש – מייסד ומנכ"ל אאוטבראוז
אריק קליינשטיין – מייסד ושותף בקרן השקעות גלילות
עובי חממה – משקיע פרטי בחברות סטארט אפ
אורי ישראלי – לשעבר שותף בקרן הון סיכון גיזה וכיום מקים קרן הון סיכון פאנג'יאה
גבי רוזנברג – מנכ"ל GR פיתוח עסקי
אירם גרייבר – מנכ"ל חברת פוליבה
חן סירקיס מנכ"ל Cadensee

הסטודנטים ליוו לאורך הסמסטר יזמים אשר קיבלו יעוץ מקצועי מהסטודנטים בנוגע לבניית תוכנית עסקית ואסטרטגיה עסקית. מבין המיזמים שקיבלו ליוו במהלך הסמסטר היו: 

מיזם  MEDISAFE   : אפליקציה לנטילת תרופות עם  כ 100 אלף הורדות; הסכם חתום לשיתוף פעולה עם חברת תרופות גדולה ובתהליכי גיוס של 5 מיליון דולר.

מיזם Rescuedose  ציוד רפואי אוטומטי בתחום רפואה גרעינית הפועל מזה שנתיים בהצלחה מרובה עם מרכז גרעיני שורק וחתום על הסכם הפצה עם המפיצה הגדולה ביותר בארה"ב. מגייס בימים אלה כ- 2 מיליון דולר נוספים על 2 מיליון הדולר שכבר גויסו מהמדען הראשי ומחממה.

מיזם Doingood אשר מהווה גשר בין חברות עסקיות שתורמות כספים למטרות חברתיות, פעילות גופנית וארגונים חברתיים בארצות הברית.

 המשקיעים יקדישו את זמנם למתן משוב מקצועי לתוכן ואופן ההצגה של כל אחת מהקבוצות המתחרות. כמו כן המפגש מהווה הזדמנות למפגש בין יזמים ומשקיעים.

האירוע למוזמנים בלבד!  יחד עם זאת,  נעלה תמונות ונשתף בחוויות ….

פרופ' תמר אלמור

עו"ד הילה שמע חיינר

מר אביעד לוי