שם הכותב: תאריך: 19 נובמבר 2013

בכירי משרדי רו"ח בארץ הוזמנו לערב הוקרה לכבודם

ביום ראשון האחרון קיים המסלול האקדמי המכללה למינהל ב –EAST  בת"א, ערב הוקרה חגיגי לבכירי ענף ראיית החשבון בישראל, אשר מלווים את ההתמחות בחשבונאות של המכללה מיום היווסדה לפני כ-30 שנה. באירוע התכנסו בכירי ענף ראיית החשבון והכספים בישראל, לצד אנשי תעשייה וממשל בכירים – רובם בוגרים של לימודי החשבונאות במכללה, אשר לאורך השנים תרמו ממרצם ומכספם לטובתה, אם כמרצים ואם ע"י הענקת מלגות, כמו גם כמעסיקים הקולטים את בוגרי ההתמחות שהיא הגדולה בהיקף בוגריה  באקדמיה הישראלית.

קיבלו את פני המברכים: ד"ר הדס גלנדר, העומדת בראש ההתמחות בחשבונאות של המסלול האקדמי המכללה למינהל, נשיא המכללה למינהל, פרופ' זאב נוימן, יו"ר דירקטוריון המכללה למינהל, רון גוטלר, מנכ"ל המכללה, רו"ח רפי צרפתי ופרופ' יורם עדן, סגן הנשיא ומייסד ההתמחות בחשבונאות במכללה. את האירוע הנחה פרופ' דן אלנתן, מרצה בכיר במחלקה לחשבונאות ומי שהיה בעבר ראש ההתמחות. שופט בית המשפט המחוזי, איתן אורנשטיין, המרצה במסגרת ההתמחות בחשבונאות של המכללה למינהל, הרצה על חקיקה שיפוטית של הסדרי חוב.

 

הגיעו לברך: רונן בראל , יו"ר פירמת ראיית החשבון קוסט EY. דורון שהרבני, השותף המנהל של קוסט EY  ובוגר המסלול האקדמי המכללה למינהל. אייל סולגלניק, המשנה למנכ"ל IDB.  אילן בירנפלד, יו"ר דלויט ובוגר המסלול האקדמי המכללה למינהל. דודי גולדברג, נשיא לשכת רואי החשבון. המשנה למנכ"ל אסם, פני קימלמן. יהודה בן אסייג, מנכ"ל מנורה מבטחים פנסיה. יהודה נסרדישי, לשעבר ראש רשות מיסים, אוסקר אבו ראזק, חיים אסייג, רמי דרור, מנכ"ל הלמן אלדובי ורבים נוספים.